Tatilzon Turizm ve Seyahat Acentası Belge No: 8168
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Yurtdışı Turları

1 Tur Bulundu
7 GECE 8 GÜN
Vizesiz Balkan Turu

Vizesiz Balkan Turu

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile

VİZESİZ BALKAN TURU

%25'i Şimdi, Kalanı 3 Gün Kala Öde
20.07.2024
749,00 EUR

Yurtdışı turları için kültürel farklılıkları yaşayarak öğrenmek, aynı zamanda yeni yerleri görme macerasına atılmak, şimdilerde oldukça kolay görünmektedir. Geçmişte hayal gibi görülen birçok şey, bugün artık saatleri almaktadır. Paris’te Eyfel kulesinin altında poz vermek, geçmişte nasıl hayal idiyse, bugün bir buçuk iki saatlik bir yolculuk sonrasında gerçekleşebilmektedir. Yeni ülke yurttaşlarının insanlarıyla tanışıp, onlarla birlikte bir yaşanmışlık hikayesi biriktirip, torunlarına aktarmak çok kolay bir seçenek olmaktadır. Seçenek havuzunda bulunan yurtdışı turları ile isteyenlerin İtalya’da çizmeyi baştan başa giymesine, sular altındaki şehir olan Venedik'te gondol sefası yapmasına, Viyana’da atalarının izini aramasına fırsatlar sunulmaktadır. Yurtdışına düzenlenen turların tüm bunları ve daha bir çok seçeneği uygun maliyetle sağlayacak olması, Covid 19 ortamında kıvranan insanlar için bir soluk olacaktır.

En İyi Yurtdışı Turları

 • İklimlerin ayrıntısında ve kendine özgü yapısında kıtalar arası görmüşlük yaşama tecrübesi seçeneği bekleyenler için fırsatlar sunulmaktadır.
 • Bu kapsamda en iyi yurtdışı turları seçeneği, insanların imkanlarına arz edilmektedir.
 • Bir tarafta tüm yılın yorgunluğu öbür tarafta salgın dolayısıyla evlerine hapsolmak zorunda kalan insanlar bulunmaktaydı.
 • Yılın ve salgının yorgunluğunu, Afrika’da safari yaparak ve Amerika'da yeni yerler keşfederek ve Uzakdoğu'nun gizemlerinde seyahat ederek atmak artık mümkündür.
 • Televizyonda hayranlıkla izlenen, fotoğraf karelerindeki unutulmaz görüntüleri seyreden insanlar, bu karelerde kendini görebilme imkanına sahiptirler.
 • Hayallerin gerçek olacağı, çeşitli kültürlerin ve yaşam tarzlarının yaşanarak tecrübe edileceği bir tatil seçeneği de imkan dahilinde durmaktadır.

Ucuz Yurtdışı Turları

İnsanların yaşam tarzlarına, gelir düzeylerine ve zevklerine hitabeden her tür seyahat planına uygun ucuz yurtdışı turları ön plana çıkmaktadır. Hafta içi, hafta sonu ya da bayram tatillerini yurtdışında geçirmeyi arzulayan yurdum insanları, her keseye ve gelir düzeyine uygun seçeneklerle bunu değerlendire bilme imkanları bulunmaktadır. 19 Mayıs tatilini yahut da 23 Nisan da oluşacak fırsatı değerlendirmek isteyenler için de fırsatlar yer almaktadır. 15 tatil olarak bilinen sömestre tatilini fırsata çevirmek isteyenlerin yanı sıra yeni evlenen çiftler için de balayı seçenekleri de mevcuttur. Avustralya’yı merak edipte aborjin'lerin kültürel yaşamlarında kanguru ile kültürel tecrübe seçenekli turlar şirketimiz hizmet yelpazesinde bulunmaktadır.

Vizesiz Yurtdışı Turları

 • Vizesiz yurtdışı turları birbirinden güzel seçenekler ve avantajlarla değerlendirmeyi beklemektedir.
 • Vize iş ve işlemleri içerisinde olmadan, sadece vatandaşlık kimlik kartı ile yeni mekanlar ve yeni kültürler görmek artık imkan dahilinde bulunmaktadır.
 • Balkanlarda Kosova'yı, ya da Bosna Hersek’i görmek, ecdadın bir zamanlar yaşam alanı olduğu ve tarihi miraslar bıraktığı bu coğrafyaları turlamak isteyenlerin artık bir seçenekleri bulunmaktadır.
 • Zigetvar ile Tuna boyunda tarihi bir seyir yaşamak isteyenler ile Maldivler ya da Tayland seçeneklerinden birini de fırsata dönüştürme keyfiyetine sahip olunmaktadır.
 • Yeni lezzetleri ve damak tatlarını yaşamak ve haz almak hiç te uzak bir seçenek değildir.
 • Güney Amerika’dan Güney Afrika’ya sadece sırt çantasını alarak Evliya Çelebi gibi seyyah olmak isteyenlerin adresindesiniz.

Yurtdışı Tatil Turları

Bir fırsat olarak hayalin gerçeğe dönüştürülmesi yurtdışı tatil turları olarak gün gibi ortada duruyor ise, öncelikle nereye sorusunun kararı verilmek zorundadır. Hemen yanı başımızda Midilli tatil duygusunu kesecek mi? Yoksa Rodos ya da Sicilya adalarında yapılacak bir tatil turu ile masmavi Akdeniz sularının zeytin ağaçlı esintilerinde, ruh dünyasını keşfetme ayrıcalığını yaşanmak mı istenmektedir. Tatili fırsata dönüştürmek için maliyet gözetenlerin de artık seçenekleri olduğunu unutmamaları gerekmektedir. Firmamızın iddialı söylemleri ve farkını fark ettiren anlayışı, macera dolu bir tatil aktivitesi ile yaşanmamışları yaşatan enteresan anlar da sunmaktadır. Karayiplerde büyülü deniz keşfi ile Cezayir’in Kasbah efsane kentine kadar çok çeşitli tatil turları bulunmaktadır.

Yurtdışı Turları 2022

 • Ekonomik maliyet yapısı ve uygun ödeme seçenekleri ile rüya gibi bir yurtdışı turları 2022 tatil seçeneği bulunmakta mı diye düşünen ülkemiz insanları için bir fırsat doğmaktadır.
 • Güven ve anlayış temel noktası ile bir Orta Avrupa turu yapmak isteyenlerin yegane adresi firmamızdır.
 • Ekonomik olduğu kadar eğlenceli ve doyurucu özellikli tur aktivitesi seçenek havuzunda durmaktadır.
 • İsveç ülkesinin soğuk yapısındaki manzara ile İsviçre Alplerindeki muhteşem kesitlerin yaşanması, uygun konaklama ve maliyetle sunulmaktadır.
 • Her tür detayın tarafımızdan hazırlanacağı ve sizin sadece aktivite planınızı yapıp, kıyafet tercihi için zaman harcayacağınız tur imkanları da bulunmaktadır.

Yılbaşı Yurtdışı Turları

Yılın ilk gününü, hem tüm yılın yorgunluğunu atmak hem de yeni bir yıla güzel bir başlangıç yapmak amacıyla yılbaşı yurtdışı turları sizleri beklemektedir. 31 Aralık zaman dilimini de içine kapsayacak şekilde senenin son gününü farklı bir atmosferde geçirmek isteyenler için romantik bir Paris turu seçenek havuzunda yer almaktadır. Aşk ve romantizm şehri Roma, yahut ta özel ve güzel bir eğlence alanı için Amsterdam turu da kullanıla bilmektedir. Bir yanda karın sıcaklığında romantizm diğer yanda ise kayak aktivitesi ile Alpler ‘de Heidi’nin yaşam sürdüğü coğrafya ile hasbihal etme olanağı da yer almaktadır.

En Ucuz Vizesiz Yurtdışı Turları

 • Bir yanda vize işlemlerinin hengamesinden kurtulmak, diğer yanda en ucuz vizesiz yurtdışı turları ile bir yanda eğlenmenin hazzını yaşarken diğer yanda yepyeni kültürler ile yaşanmışlık hatıraları biriktirmek isteyen yurttaşlarımıza, Dominik'ten Arjantin’e kadar çok çeşitli seçenek sunulmaktadır.
 • Hızlılarını ülkesi Jamaika tercihinden Kolombiya ülkesinin gizemli topraklarına kadar gezip görülmek istenen ne kadar rüyaları süsleyen adres varsa, gerçekleştirme fırsatı talep eden firmamız da beklemededir.
 • Libya topraklarının bir yanda Akdeniz diğer yanda Afrika kıtasının havasında ve tadında gezilmesi, diğer yanda Tanzanya ormanlarında canavarların yaşam alanının görülmesi de artık mümkündür.

En Ucuz Yurtdışı Turları

Dövizin artışından etkilenmek hem maliyet açısından en ucuz yurtdışı turları arzu eden hem de yeni deneyimler kazanmayı düşünenlerin, ödeme seçenekleri gibi bütçelerini rahatlatacak ilave katkılarla yaşamlarını renklendirecek ve hava katacak değişimlerden yararlanmaları gerekmektedir. Rezervasyon imkan ve fırsatı sunulan hem kayak hem de dalış turlarının yanında, gizemli ve saklı kalmış dünya coğrafyasının görülmeye değer cennet köşelerinin keşfini değerlendirmek gerekmektedir. Kampanyalı yurt dışı turlarının en cazip ve uygun ödeme seçenekleri olması ve bazı ekstra paketler ile turun eğlencenin sınırlarını zorlayacak derecede unutulmaz anlar içermesi, kararın kolay verilmesini sağlayacaktır.

En Uygun Yurtdışı Turları

 • Bir tarafta görülmek ve gezilmek hatta konaklamak anlamında diğer tarafta maliyet açısından en uygun yurtdışı turları, her bütçe ve ödeme seçeneği ile değerlendirilmeyi beklemektedir.
 • Fas topraklarından İspanya burnunu temaşa etme hazzı yaşamayı ya da Cebelitarık boğazında Akdeniz’in suları ile Atlas okyanusun sularının birbirlerine karışmaması harika doğa olayını yaşama ve seyretme imkanı sunulmaktadır.
 • Sayısız ve sınırsız yurtdışı turları, uygun maliyet seçenek havuzu ile sizleri beklemektedir.
 • Hollanda'nın yel değirmenlerinden, İsrail’in, portakal bahçelerine kadar hem tarih hem gizem hem de yeni şeyler keşfetmek artık mümkündür.

Yurtdışı Balayı Turları

Hayatının eşini bulmuş ve sevgi pıtırcığı olmuş toz pembe dünyalarda dolaşan insanların, yaşam anlarını daha da romantikleştirecek ve ölümsüzleştirecek hatıralar üretecek yurtdışı balayı turları, bir zahmetsiz diğer yanda masrafsız çiftleri beklemektedir. Kristal ve berrak sularda yüzmek, sevdiceği ile el ele göz göze Maldivler otellerinde ayrıcalıklı olmanın gururunu yaşamak, tropikal iklimin hem kültür hem de lezzet havuzunda buluşmak isteyenlere de imkan tanınmaktadır. Hem dingin hem de huzurlu bir balayı için bir yanda vizesiz diğer yanda cazip ve uygun fiyat seçenekleri değerlendirmeyi beklemektedir.  

Whatsapp Hattımız Müşteri Hizmeleri
Hemen Arayın (0212) 539 18 90